Aktualności

O Firmie

Oferta


Klimatyzacja


Wentylacja


Ogrzewanie


Osuszanie


Podnośniki, drabiny, rusztowania


Akcesoria


Narzędzia


Aktualności

Realizacje

Linki

Do pobrania

Kontakt


PREMIERA PROGRAMU LOJALNOŚCIOWEGO.

2014-07-07
Premiera Programu Lojalnościowego Firmy Polfiltrex Sp. z o.o.
Zapraszamy do przystąpienia do programu lojalnościowego skierowanego do firm instalacyjnych kupujących urządzenia wentylacyjne marki Mekar.

Premiera Programu Lojalnościowego Firmy Polfiltrex Sp. z o.o.

Zapraszamy do przystąpienia do programu lojalnościowego skierowanego do firm instalacyjnych kupujących urządzenia wentylacyjne marki Mekar.

Uczestnicy otrzymują punkty w zamian za dokonane zakupy. Każdy zakup urządzeń marki Mekar premiowany jest odpowiednią liczbą punktów.

Dołącz do klientów firmy Polfiltrex Sp. z o.o. i zdobywaj atrakcyjne nagrody.

Kto może zostać Uczestnikiem programu ?

Każdy podmiot posiadający osobowość prawną, każda jednostka prawna nie posiadająca osobowości prawnej (np. szkoły, szpitale) i każda osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą. Oznacza to, że Uczestnikiem Programu nie może być osoba fizyczna nie prowadząca działalności gospodarczej, dokonująca zakupów we własnym imieniu albo w imieniu osób prawnych lub jednostek organizacyjnych nie posiadających osobowości prawnej.

Zasady naliczania punktów:

Programem lojalnościowym objęta jest całość oferowanego asortymentu marki Mekar. Każda wydana złotówka na zakup urządzenia marki Mekar jest premiowana 1 punktem. Klienci, którzy uzyskają min. 30 tyś punktów wezmą udział w losowaniu nagrody głównej. Dla pozostałych klientów, którzy również uzyskają min. liczbę punktową przewidziano inne atrakcyjne nagrody. W dniu 7 lipca 2014 roku firma Polfiltrex Sp. z o.o. uruchomiła program lojalnościowy. Program jest stworzony z myślą o firmach instalacyjnych i wykonawczych z branży wentylacyjnej. Program wspiera aktywnych zakupowo klientów Polfiltrex Sp. z o. o. i oparty jest o prosty mechanizm. Z pośród klientów, którzy uzbierają co najmniej 30 tyś. punktów przyznane zostaną atrakcyjne nagrody. Dla zwycięzcy przewidziano nagrodę w postaci: weekendu dla dwóch osób w czterogwiazdkowym komfortowym hotelu w przepięknej turystyczno-rekreacyjnej miejscowości zwanej ”perłą polskich uzdrowisk”. Program lojalnościowy to kolejne narzędzie mające na celu wsparcie kanału sprzedaży poprzez budowanie trwałych relacji z firmami instalacyjnymi. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w Programie lojanościowym. Program trwa do dnia 30.09.2014 roku.

All Rights Reserved 2007 POLFILTREX

Polityka Cookies

DCP: Strony WWW